Eaton HCM0703-R82-R
Inductor Power Shielded Wirewound 820n(OCL)H/490nH 20% 100KHz Powdered Iron 13A 8mOhm DCR T/R
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Eaton HCM0703-R82-R.
Electro Sonic
Datasheet8 páginasHace 7 años
Newark
element14 APAC
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+245%
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Ind Power Shielded Wirewound 0.82uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 13A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820nH 20% 100KHz Iron 13A 8mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.82uH 20% 100KHz Powdered Iron 15A 0.0055Ohm DCR T/R
Ind High Current Shielded Wirewound 820nH 20% 200KHz 13A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 750nH 20% 100KHz Metal 11.3A 9.35mOhm DCR Blister T/R
Wurth Elektronik744373490082
FIXED IND 820NH 11.25A 0.0049OHM
Descripciones
Descripciones de Eaton HCM0703-R82-R suministradas por sus distribuidores.
FIXED IND 820NH 13A 8 MOHM SMD / High Current, Power Inductors
General Purpose Inductor, 0.82uH, 20%, 1 Element, Powdered Iron-Core, SMD, 2826
INDUCTOR POWER, 20UH, 7.8A, PCB; Product Range:COILTRONICS - HCM0703 Series SMD Shielded Power Inductors; Inductance:820nH; Inductance Tolerance:±