Eaton FWP-50A14FI
Eaton Bussmann High Speed Round body 50A 690V 14X51 INDICATED 14.3 X 50. - FWP-50A14FI
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Eaton FWP-50A14FI.
Datasheet2 páginasHace 19 años
Fuses Unlimited
Tendencia de 3 meses:
+68.82%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
EatonJKS-60
Electric Fuse, Fast Blow, 60A, 600Vac, 200000A (Ir), J, Inline/Holder |Eaton Bussmann JKS60
Solar Fuse, PVS-R Series, 60A, Fast-Acting, 600V AC, Cylindrical
LittelfuseLVSP0060TX2
Electric Fuse, 60A, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseIDSR060.T
Electric Fuse, Time Delay Blow, 60A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
BUSSMANN FUSE, FUSE-LINK, HIGH SPEED, DC 250 V, 21 X 76 MM, BS, CYLINDRICAL, TRACTION, 60A
LittelfuseLA70QS6322F
Electric Fuse, Very Fast Blow, 63A, 690VAC, 700VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Descripciones
Descripciones de Eaton FWP-50A14FI suministradas por sus distribuidores.
Electric Fuse, 50A, 700VAC, 700VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse Class CC 50A 700V 2-Pin Cartridge Holder
FUSE CARTRIDGE FAST BLOW HOLDER MOUNT W/INDICATOR 800VAC 50A
Fuse, Industrial / Power, Class aR, 50 A, 700 VAC, 600 VDC, 14.3mm x 59mm, 0.563" x 2.32"", Very Fast Acting"
FUSE CARTRIDGE 50A 700VAC/800VDC