Eaton B1325-2R5106-R
Cap 10F 2.5V -20% to 80% 1000 hr (13.5 X 28.4mm) Radial 5mm 0.06 Ohm 70°C Bulk
Obsolete
Ficha técnica
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Eaton B1325-2R5106-R.
Master Electronics
Datasheet2 páginasHace 15 años
IHS
element14
Farnell
Component Distributors Inc.
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2002-09-12
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2011-10-01
LTD Date2011-12-31
Descripciones
Descripciones de Eaton B1325-2R5106-R suministradas por sus distribuidores.
Electric Double Layer Capacitor, 2.5V, 80% +Tol, 20% -Tol, 10000000uF, Through Hole Mount
10F 2.5V -20%~80% 1000h 2.5V 60m¦¸ 26mm*28.3972mm
Supercapacitors/Ultracapacitors CAP AERO 10F
CAPACITOR, POWERSTOR, 2.5V, 10F
CAPACITOR, POWERSTOR, 2.5V, 10F; Capacitance:10F; Capacitance Tolerance:-20%, +80%; Voltage Rating:2.5V; ESR:0.06ohm; Capacitor Case Style:Radial Leaded; Capacitor Mounting:Through Hole; Lead Spacing:20mm; Operating Temperature Range:-25°C to +70°C; No. of Pins:2; Package / Case:Radial Leaded; Termination Type:Radial Leaded