Diodes Inc. AL5809-50QP1-7
Led Driver, Aec-Q100, Cc/Linear, 85Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-50QP1-7
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Diodes Inc. AL5809-50QP1-7.
IHS
Datasheet12 páginasHace 10 años
HQonline
SHENGYU ELECTRONICS
Tendencia de 3 meses:
+56.87%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2017-08-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Componentes relacionados
Diodes Inc.AL5809-90P1-7
Two Terminal Constant Current LED Driver PowerDI, 2.5V to 60V, -40 °C to 125 °C
Diodes Inc.AL5809-60P1-7
60V -40℃~+125℃ 1 Linear constant current driver 60mA 2.5V~60V Power-DI-123 LED Drivers ROHS
1 60V -40℃~+125℃ Linear constant current driver 2.5V~60V 150mA Power-DI-123 LED Drivers ROHS
Texas InstrumentsTPS92513DGQR
42-V 1.5-A analog current adjustable buck LED driver 10-HVSSOP -40 to 125
Descripciones
Descripciones de Diodes Inc. AL5809-50QP1-7 suministradas por sus distribuidores.
Automotive Compliant Two Terminal Constant Current LED Driver, 2.5V to 60V, -40 °C to 125 °C
Diodes Inc SCT
IC LED DRVR LIN PWM 50MA PDI123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA PowerDI™ 123
Tape & Reel (TR) PWM Automotive AEC-Q100 Surface Mount led driver 50mA 60V -40C~85C TA
LED Driver 150000uA Supply Current Automotive 2-Pin PowerDI 123 T/R
DiodesZetex , 50mA, 60V, PDI123, -40 ¡ãC +150 ¡ãC, 2
60V PWM 1 50mA 2.5V~60V PowerDI-123 LED Drivers ROHS
Const Current LED Driver 50mA PwrDI123