Delta S36SE12001NMFB
Module DC-DC 1-OUT 12V 1.3A 17W 6-Pin SMD Embossed T/R
Production
Precio y existencias
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-S36SE12001NMFBContacto
7d
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-02-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1.3A 15.6W Automotive 6-Pin Case C-75
Module DC-DC 1-OUT 15V 1.1A 16.5W 6-Pin Case C-75 T/R
Murata Power SolutionsUWS-12/4.5-Q48NM-C
DC DC CONVERTER 12V 54W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.5A 18V - 75V Input
15W DC/DC-Converter 'POWERLINE' SMD OF 2.25kV reg ; V. In: 18-75; V. Out: 3.3; mA. Out: 4000
Advanced EnergyATA00B36S-L
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 3W, Hybrid
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 0.666A 8W Medical 18-Pin Metal DIP SMD Tube
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 3A 15W Automotive 6-Pin Case C-75
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 5A 16.5W 6-Pin Case C-75 T/R
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 1.6A 8W Medical 18-Pin Metal DIP SMD Tube
XP PowerISC0348S15
Isolated Surface Mount DC/DC Converter, ITE, DIP, 4:1, 3 W, 1 Output, 15 V
Descripciones
Descripciones de Delta S36SE12001NMFB suministradas por sus distribuidores.
DC-DC Regulated Power Supply Module
DC DC CONVERTER 12V 17W