CUI Inc PDS1-S5-S12-S
PDS1 Series 1 W 12 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para CUI Inc PDS1-S5-S12-S.
IHS
Datasheet6 páginasHace 2 años
Future Electronics
CUI Inc
Electro Sonic
SímboloFootprint
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-03-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Cap Film 2.2uF 250V PET 10% (26.5 X 10.5 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 125C
Recom PowerRO-0512S
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 12V 0.083A 1W 4-Pin SIP Tube
Recom PowerROM-0512S
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 12V 0.083A 1W Medical 4-Pin SIP Tube
Recom PowerRE-0512S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP7 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 12; mA. Out: 83
PEM1 Series 1 W 2 VDC 83 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 24V 0.083A 2W 4-Pin SIP Module
Descripciones
Descripciones de CUI Inc PDS1-S5-S12-S suministradas por sus distribuidores.
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 4-Pin SIP Module
12 Vdc, 0.083 A, 1 W, 4.5~5.5 Vdc Input Range
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
DC-DC ISOLATED, 1 W, 4.5-5.5 VDC INPUT, 12 VDC, 6
Isolated DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 1 W, 4.5-5.5 Vdc input, 12 Vdc, 67 mA, single unregulated output, SIP