Cornell Dubilier SEK682M025ST
Cap Aluminum 6800uF 25V 20% (18 X 42mm) Radial 7.5mm 0.05 Ohm 2856mA 2000h 105°C
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Cornell Dubilier SEK682M025ST.
IHS
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2002-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
PanasonicECA-1EHG682
Cap Aluminum 6800uF 25V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 2040mA 2000h 105°C Bulk
PanasonicEEUHD1E682
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HD 25V 6800muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
KYOCERA AVXUVR1E682MRD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 25V 6800muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
KYOCERA AVXUVR1E682MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 25V 6800muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
United Chemi-ConESMG250ELL682MMP1S
Cap Aluminum Lytic 6800uF 25V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 2880mA 2000h 85°C Bulk
Wurth Elektronik860010481027
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
Descripciones
Descripciones de Cornell Dubilier SEK682M025ST suministradas por sus distribuidores.
Capacitor; Al Electrolytic;6800uF;25VDC;20%;Radial;18mmdia.;42mmL;32VDC;2856
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6800uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:High Temperature; Capacitance:6800µF; Voltage Rating:25VDC; Capacitor Dielectric Type:Aluminum Electrolytic; ESR:0.05ohm; Body Height:42mm; Body Diameter:18mm; Lead Spacing:7.5mm ;RoHS Compliant: Yes