Eaton FWP-100A22FI
Eaton Bussmann High Speed Round body 100A 600V 22X58 INDICATED 22 X 58MM - FWP-100A22FI
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Eaton FWP-100A22FI.
IHS
Datasheet46 páginasHace 8 años
Datasheet2 páginasHace 17 años
Datasheet2 páginasHace 19 años
ARCEL Power Electronics
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-20.00%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Componentes relacionados
Littelfuse0NLS110.X
Fus 600V O/T Class K5 110A/ Box |Littelfuse 0NLS110.X
Littelfuse0NLS125.X
Fuse, NLS Series, Fast-Acting, 600 V AC, Blade
LittelfuseIDSR110.X
Electric Fuse, Time Delay Blow, 110A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Solar Fuse, PVS-R Series, 125A, Fast-Acting, 600V AC, Cylindrical
FWH Series Fast-Acting 500 V 125 A Ø29.36x46.63 mm Ferrule Style High Speed Fuse
Fuse Limiter 125A 690V 2-Pin Tap Bolt
Descripciones
Descripciones de Eaton FWP-100A22FI suministradas por sus distribuidores.
Electric Fuse, 100A, 700VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse Class CC 100A 700V 2-Pin Cartridge Holder
FUSE CARTRIDGE FAST BLOW HOLDER MOUNT 700V 100A
Eaton Corporation Ctn Of 10 - 100A 600V 22X58 Indicated 22
Specialty Fuses 100A 700V 22X58 INDICATED
FUSE CRTRDGE 100A 700VAC/500VDC
High Speed Fuses - Ferrule Fuses
FWP-100A22FI, EATON BUSSMAN ELECTRICAL
100A 700VAC UL 22X58MM INDICAT