Switchcraft / Conxall 13280-20SG-331
Conn Circular SKT 20 POS Crimp ST Cable Mount 20 Terminal 1 Port Bulk
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Switchcraft / Conxall 13280-20SG-331.
Sager Electronics
Datasheet36 páginasHace 20 años
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+93.24%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2010-08-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Conn Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Conn Circular PIN 23 POS Crimp ST Cable Mount 23 Terminal 1 Port
Conn Circular SKT 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT05SE-14-18P(LC)
MIL Series Connector, 18 Contact(s), Aluminium Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT05SE-14-15S(LC)
MIL Series Connector, 15 Contact(s), Aluminium Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT05SE-14-19P(LC)
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminium Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Descripciones
Descripciones de Switchcraft / Conxall 13280-20SG-331 suministradas por sus distribuidores.
Standard Circular Connector MAXI-CON CABLE #20 C RIMP
Conxall CABLE SKT./#20 CRIMP .31 OD Part Number 13280-20SG-331
CONN PLUG FMALE 20POS GOLD CRIMP
Circular Conn, Plug, 28Pos, Crimp, Cable; Product Range:Maxi-Con-X Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:20Contacts; Circular Contact Type:Crimp Socket; Coupling Style:Bayonet; Contact Plating:Gold Rohs Compliant: Yes |Switchcraft/conxall 13280-20SG-331