Coilcraft 132-12SMJLD
General Purpose Inductor, 0.169uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4226
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Coilcraft 132-12SMJLD.
Farnell
Datasheet2 páginasHace 4 años
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+339%
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Inductor RF Wirewound 0.169uH 5% 50MHz 100Q-Factor Air 3A 0.012Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENHK1608R18J-T
General Purpose Inductor, 0.18uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Inductor RF Multi-Layer 0.18uH 5% 50MHz 8Q-Factor Ceramic 0.3A 2.7Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.18uH 5% 50MHz 60Q-Factor Ceramic 0.7A 0.43Ohm DCR 1206 T/R
TAIYO YUDENHK2125R18J-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 180nH 5% 50MHz 13Q-Factor Ceramic 300mA 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.18uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Descripciones
Descripciones de Coilcraft 132-12SMJLD suministradas por sus distribuidores.
Inductor RF Wirewound 0.169uH 5% 50MHz 95Q-Factor Air 3A 0.025Ohm DCR Automotive T/R / Maxi Spring Air Core Inductors
RF inductor, air core, 5% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead ONE SURFACE fixed air core inductor 125C 875MHz 25mOhm 169nH
INDUCTOR, 169NH, 5%, 875MHZ, RF, SMD; Inductance: 169nH; RMS Current (Irms): 3A; Product Range: Maxi Spring Series; Inductance Tolerance: ± 5%; Air Core Inductor Case: 10.55mm x 6.1mm x 5.97mm; DC Resistance Max: 0.025ohm; Self Resonant Frequency Min: 875MHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Core Material: Air; DC Current Rating: 3A