Coilcraft 0402CS-2N7XJLW
Ind Chip Wirewound 2.7nH 5% 250MHz 42Q-Factor Ceramic 640mA 0402 Punched Paper T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Coilcraft 0402CS-2N7XJLW.
Newark
Datasheet2 páginasHace 5 años
Datasheet2 páginasHace 13 años
Coilcraft Direct
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-46.05%
Componentes relacionados
General Purpose Inductor, 0.0028uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.0028uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.0025uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
API Delevan1210R-027J
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 5%, 1 Element, Phenolic-Core, SMD, 1210
Descripciones
Descripciones de Coilcraft 0402CS-2N7XJLW suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0027uH 5% 250MHz 42Q-Factor Ceramic 0.64A 0.12Ohm DCR 0402 Automotive T/R
INDUCTOR, 2.7NH, 5%, 10.4GHZ, RF, SMD; Inductance: 2.7nH; Product Range: 0402CS Series; DC Current Rating: 640mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; ; Available until stocks are exhausted Alternative available