Cal-Chip Electronics FBH201209T-470Y-S
Ferrite Bead 47 Ohm 0805 1LN
Tendencia de 3 meses:
-21.02%
Cadena de suministros
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descripciones
Descripciones de Cal-Chip Electronics FBH201209T-470Y-S suministradas por sus distribuidores.
FERRITE BEAD 47 OHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
FB HI 0805 47 OHM 3A .03DC