Bulgin MC25MORRG
Capacitive Illuminated MC Red Panel Mount Front Pushbutton Switch 10mA DC 12V -25C~55C
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bulgin MC25MORRG.
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de Bulgin MC25MORRG suministradas por sus distribuidores.
Switch Push Button OFF (ON) DPDT Flush Round Button 0.01A 12VDC Momentary Contact Panel Mount Wire Lead Bulk
CAPACITIVE SWITCH, 25 MM, ALUMINUM, RED ANODISED, RED & GREEN LED, 12 VDC
Capacitive switch, 25 mm, Normally Open
RS APAC
SW CAPACITIVE SPST-NO 10MA 12V
CAP SWT 25MM NO ALU R-ANON R/G
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-No; Actuator / Cap Colour:red; Product Range:mc Series; Switch Operation:off-(On); Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes