Bourns ZV30K1210301NIR1HT
TVS Varistor, 30 VAC, 38 VDC, ZVHT, 77 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bourns ZV30K1210301NIR1HT.
Tendencia de 3 meses:
-9.09%
Cadena de suministros
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de Bourns ZV30K1210301NIR1HT suministradas por sus distribuidores.
47V 300A 1 37.6V 517V 38V 30V 2.1J 850pF@1kHz 1210 3.2mm*2.5mm*2.5mm
VARISTOR, MLV, 77V, 1210; Available until stocks are exhausted
ZV HT SMD MLV SERIES, 30V, 1210, 300A, 150C HIGH TEMPERATURE
Varistor SMD ZVHT 30V 10% 1210 NI Sn
77V 38V 30V 47V 1210 Varistors ROHS
Varistor 30V 10% 2-Pin 1210 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 77V, 1210; Voltage Rating Vac:30V; Voltage Rating Vdc:38V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:77V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:300A; Peak Energy (10/1000Us):2.1J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV30K1210301NIR1HT