Bourns ZV20K1812801NIR1
33V 800A 1 29.7V 363V 26V 20V 3J 3NF@1KHZ 1812 4.7MM*3.2MM*3.2MM
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bourns ZV20K1812801NIR1.
IHS
Datasheet23 páginasHace 4 años
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+11.64%
Cadena de suministros
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de Bourns ZV20K1812801NIR1 suministradas por sus distribuidores.
Var MLV 20VAC/26VDC 800A 33V 1812 SMD Automotive AEC-Q200 T/R
ZV SMD MLV SERIES, 20V, 1812, 800A, 125C OPERATING TEMPERATURE
Varistor 20V 10% 800A 2-Pin 1812 T/R
54V 26V 20V 33V 1812 Varistors ROHS
Bourns ZV20K1812801NIR1 Varistor
Varistor, Mlv, 54V, 1812; Voltage Rating Vac:20V; Voltage Rating Vdc:26V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:54V; Varistor Case Style:1812 [4532 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:800A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV20K1812801NIR1