Bourns ZV14K1210401NIR1
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, ZV, 38 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bourns ZV14K1210401NIR1.
IHS
Datasheet23 páginasHace 4 años
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-1.74%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descripciones
Descripciones de Bourns ZV14K1210401NIR1 suministradas por sus distribuidores.
ZV SMD MLV SERIES, 14V, 1210, 400A, 125C OPERATING TEMPERATURE
VARISTOR, MLV, 38V, 1210; Available until stocks are exhausted
Bourns ZV14K1210401NIR1 Varistor
Varistor 14V 10% 2-Pin 1210 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 38V, 1210; Voltage Rating Vac:14V; Voltage Rating Vdc:18V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:38V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:400A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV14K1210401NIR1