Bourns SRR0906-680ML
Ind Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 850mA T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bourns SRR0906-680ML.
IHS
Datasheet2 páginasHace 8 años
Newark
element14 APAC
Arrow Electronics
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 1KHz Ferrite 0.86A 0.3Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 15% 1KHz 35Q-Factor Ferrite 0.82A 0.34Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.403Ohm DCR 2424 T/R
TAIYO YUDENNRS6045T680MMGK
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 0.95A 0.3952Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.28Ohm DCR 2929 T/R
Descripciones
Descripciones de Bourns SRR0906-680ML suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4149
Surface Mount Power Inductor, Srr0906 Series, 68 H, 20%, Shielded, 0.35 Ohm, 850 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0906-680ML
INDUCTOR, 68UH, 20%, 0.85A, SMD; Inductance: 68µH; RMS Current (Irms): 850mA; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1A; Product Range: SRR0906 Series; Power Inductor Case: 10mm x 9.5mm x 6mm; DC Resistanc