Bourns SMLJ28CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 28V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bourns SMLJ28CA.
TME
Datasheet6 páginasHace 3 años
Farnell
Newark
Factory Futures
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+56.36%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
LittelfuseSMDJ28CA
SMDJ Series 45.4 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Diode TVS Single Bi-Directional 28V 3KW 2-Pin DO-214AB Plastic T/R
LittelfuseSMDJ36CA
SMDJ Series 6.5 W 44.2 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
LittelfuseSMDJ33CA
SMDJ Series 3 kW 33 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
BournsSMLJ30CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 30V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
SMLJ Series 53.3 V 3000 Bi-Directional Transient Voltage Suppressor Diode - SMC
Descripciones
Descripciones de Bourns SMLJ28CA suministradas por sus distribuidores.
TVS DIODE 28V 45.4V SMC / SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR VOLTAGE-5.0 TO 170 Volts 3000 Watt Peak Pulse Power
Diode; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:28; Diode; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:28V; Breakdown Voltage Range:31.1V to 34.4V; Diode Configuration:Bidirectional; Peak Pulse Current Ippm:100A; Diode Case Style:DO-214AB; No. of Pins:2; Power Dissipation Pd:3kW
Diode, Full Reel; Product Range:Smlj Series; Tvs Polarity:Bidirectional; Reverse Standoff Voltage:28V; Clamping Voltage Max:45.4V; Diode Case Style:Do-214Ab (Smc); No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:31.1V; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SMLJ28CA