Bourns PWR220T-35-1000J
Res Thick Film 100 Ohm 5% 35W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bourns PWR220T-35-1000J.
IHS
Datasheet4 páginasHace 4 años
HQonline
Master Electronics
Farnell
element14 APAC
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+17.36%
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Componentes relacionados
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 100ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityMPC52101J
Fixed Resistor, Thick Film, 5W, 100ohm, 300V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
Stackpole ElectronicsTR35JBC100R
TR FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 100Ohm 35W
Descripciones
Descripciones de Bourns PWR220T-35-1000J suministradas por sus distribuidores.
TO-220-2Full Pack FIXED RESISTOR PWR220T-35 0.398Lx0.157W 10.10mmx4.00mm 35W 100Ohm ±100ppm/C
PWR220T-20 THICK FILM FIXED RESISTOR TO-220,100OHM 5% 35W +/-100PPM
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 100ohm, 59.1608V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Res, 100R, 35W, To-220, Thick Film; Resistance:100Ohm; Product Range:Pwr220T-35 Series; Power Rating:35W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:To-220; Voltage Rating:250V; Resistor Technology:Thick Film Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. PWR220T-35-1000J