Bourns PM2120-220K-RC
Inductor High Current Wirewound 22uH 10% 1KHz Iron 11A 11mOhm DCR Box
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bourns PM2120-220K-RC.
JRH Electronics
Datasheet3 páginasHace 7 años
Newark
DigiKey
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-6.00%
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Componentes relacionados
Ind High Current Wirewound 22uH 10% 1KHz Iron 9.7A Box
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 22uH 10% 1KHz Ferrite 4A AXL
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 22uH 10% 1KHz Ferrite 1.28A AXL
Murata Power Solutions17223C
Ind General Purpose Wirewound 22uH 10% 1KHz 50Q-Factor 1.2A RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 10% 1KHz 1A 0.19Ohm DCR AXL T/R
Wurth Elektronik744772220
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Descripciones
Descripciones de Bourns PM2120-220K-RC suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
PM2120 SERIES WIRE-WOUND SMD INDUCTOR WITH A IRON CORE, 22 UH +/-10% 11A IDC
Power Inductor, 22Uh, 11A, 10%; Product Range:Pm2120 Series; Inductance:22Μh; Rms Current (Irms):11A; Dc Resistance Max:0.011Ohm; Inductance Tolerance:± 10%; Product Length:30.5Mm; Product Width:25.4Mm; Product Height:20.83Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM2120-220K-RC