Bourns CM453232-R33KL
330 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 605 mA 280mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bourns CM453232-R33KL.
JRH Electronics
Tendencia de 3 meses:
-13.50%
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Ind Chip Molded Bobbin Core 330nH 10% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 605mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Inductor RF Wirewound 0.33uH 10% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.5A 1.05Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Shielded Multi-Layer 330nH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 500mA 0603 Paper T/R
TAIYO YUDENLK1005R33K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 330nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Descripciones
Descripciones de Bourns CM453232-R33KL suministradas por sus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Inductor General Purpose Chip Wirewound 0.33uH 10% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 0.605A 0.28Ohm DCR 1812 T/R
25.2MHz 165MHz 605mA 40@25.2MHz 330nH 280m¦¸ ¡À10% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
CM45 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 330nH
FIXED IND 330NH 605MA 280MOHM SM
Bourns Part Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CM453232-R33KL
605mA 330nH ±10% 1812 Power Inductors ROHS