Bourns 9250A-334-RC
RF Choke Shielded/Molded Wirewound 330uH 10% 790KHz 55Q-Factor Ferrite 0.11A 6.4Ohm DCR AXL Bag
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bourns 9250A-334-RC.
IHS
Datasheet3 páginasHace 6 años
Newark
Factory Futures
element14 APAC
Tendencia de 3 meses:
-1.50%
Componentes relacionados
API Delevan1641R-334K
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API DelevanS1812R-334K
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1913
API Delevan1812-334K
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 140mA 4.9Ohm DCR 2220 Blister T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Ind Power Wirewound 330uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 130mA T/R
Descripciones
Descripciones de Bourns 9250A-334-RC suministradas por sus distribuidores.
IND CHOKE SHLD/MLD 330UH 10% 790KHZ 55Q-FCTR FERRITE 110MA A
Inductor,Axial;330uH,+/-10% Tol;55 Qmin;6.5MHz(min);6.4 Ohms DCR Max
RF CHOKE, 330UH, 110MA, 10%, 6.5MHZ; Inductance: 330µH; Inductance Tolerance: ± 10%; DC Resistance Max: 6.4ohm; Self Resonant Frequency: 6.5MHz; DC Current Rating: 110mA; Q Factor: 55; Q Test Frequency: 790kHz