Bourns 78FR68K-TR-RC
Ind RF Choke Bobbin Core 680nH 10% 25MHz 40Q-Factor Ferrite 900mA AXL T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bourns 78FR68K-TR-RC.
IHS
Datasheet3 páginasHace 7 años
_legacy Avnet
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-0.22%
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
TAIYO YUDENLK2125R68K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.68uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.15A 0.6Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 0.68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.68uH 10% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 0.15A 0.8Ohm DCR 0805 T/R
TAIYO YUDENLK1608R68K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.68uH 10% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 0.04A 1.25Ohm DCR 0603 T/R
Descripciones
Descripciones de Bourns 78FR68K-TR-RC suministradas por sus distribuidores.
Inductor, Axial, Conformal Coated Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 78FR68K-TR-RC
General Purpose Inductor, 0.68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
900mA 680nH Color Circle Coils Inductor ±10% 40@25MHz Plugin,D2.8xL7.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS