Bel Fuse 0ADKP0800-AP
Ceramic Tube Fuse | Axial Pigtail 5X20MM | Tape & Reel | Ul | Slow Blow | 800MA | 600V
Production
Precio y existencias
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2025-07-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descripciones
Descripciones de Bel Fuse 0ADKP0800-AP suministradas por sus distribuidores.
Electric Fuse, Time Delay Blow, 0.8A, 600VAC, 500VDC, 200A (IR), Through Hole, 5x20mm