Bel Fuse 0685F1250-01
Fuse Chip Fast Acting 1.25A 125V SMD Solder Pad 1206 3.2 X 1.58 X 0.63mm Ceramic
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bel Fuse 0685F1250-01.
Master Electronics
Datasheet4 páginasHace 10 años
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
Footprint
3DDescargar
Ultra Librarian
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2014-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Bel Fuse0685F1500-01
Fuse Chip Fast Acting 1.5A 125V SMD Solder Pad 1206 3.2 X 1.58 X 0.63mm Ceramic
Bel Fuse0679L1500-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1.5A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Bel FuseC1Q 1.5
SMD Fuse, Very Fast Acting, 1.5 A, 125 VAC, 63 VDC, 1206 [3216 Metric], C1Q
Littelfuse0451001.MR
451 Series - NANO2®Fast-Acting Subminiature Surface Mount Fuse, 1 A, 125 VAC 125 VDC, RoHS
Littelfuse251001L
251001L - Littelfuse 0251001.VXL, VERY FAST-ACTING PICO II FUSE WITH AXIAL LEADS, Voltage: 125VAC, Amp Size:1
Descripciones
Descripciones de Bel Fuse 0685F1250-01 suministradas por sus distribuidores.
Electric Fuse, Fast Blow, 1.25A, 125VAC, 63VDC, 100A (IR), Surface Mount, 1206
SMD Fuse, Fast Acting, 1.25 A, 125 VAC, 63 VDC, 1206 [3216 Metric], CF1
63V 125V 0.023A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 1.25A 1206 3.2mm*1.58mm
C1F 1.25 (0685F1250-01) 1206 SMT Fuse Fast Acting 1.25A
FUSE, SMD, 1.25A, FAST ACTING, 1206; Fuse Current:1.25A; Product Range:C1F Series; Voltage Rating VAC:125V; Voltage Rating V DC:63V; Blow Characteristic:Fast Acting; Fuse Case Style:1206; Breaking Capacity Current AC:100A; Breaking RoHS Compliant: Yes