Advanced Energy LCC600-36H-9P
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 16.7W, Hybrid
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Advanced Energy LCC600-36H-9P.
IHS
Datasheet115 páginasHace 3 años
JRH Electronics
Sager Power Systems
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-06-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Componentes relacionados
Advanced EnergyLCC600-28H-9P
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 600 W, 28 V, 21.43 A
TDK-LambdaRWS600B-36
Switching Power Supplies AC-DC, 115-230VAC, Output 36V 16.7A, 601W
TDK-LambdaSWS600L-36
POWER SUPPLY, SINGLE OUTPUT, 36.0V, 18A, 648W, 4.72 X 2.40 X 7.48
TDK-LambdaRWS600B-36/FO
AC-DC Power Supply, 36V, 16.7A, 85-265V, Enclosed, Panel Mount, 601W, RWS Series
Advanced EnergyLCM600U-T-4-A
36V @ 600W BULK FRONT END, 2.4 X 4.5 X 7.5; TB INPUT; 5VSB; NEW AESTHETICS ROHS COMPLIANT: YES
Advanced EnergyLCC600-28U-9P
Switching Power Supplies 600W 90-264VAC 28V O/P Term Block
Descripciones
Descripciones de Advanced Energy LCC600-36H-9P suministradas por sus distribuidores.
AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 16.7A 600W Medical
Switching Power Supplies 600W 180-305VAC 36V O/P Term Block
Power Supply, Ac-Dc, 36V, 16.7A, Wired; No. Of Outputs:1Outputs; Output Power Max:600W; Output Voltage - Output 1:36V; Output Current - Output 1:16.7A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; No. Of Outputs:1 Outputrohs Compliant: Yes |Artesyn Embedded Technologies LCC600-36H-9P