Aries 20-350000-11-RC
350000 Series 20 Pin 7.62mm Pitch DIP Socket Adapter
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Aries 20-350000-11-RC.
IHS
Datasheet1 páginasHace 11 años
Datasheet1 páginasHace 11 años
Future Electronics
Factory Futures
Mouser
DigiKey
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-0.27%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Componentes relacionados
TE Connectivity2-1571994-0
CONN, IC SOCKET, SIP,20,CLOSED,500 SERIES, SOLDER,0.1" PIN SPCNG, STRAIGHT,3A
DUAL IN-LINE SOCKET, DIP, 20 OPEN, THRU-HOLE 0.3", SOLDER TAIL, 3A, 110 SERIES
Board Connector, 20 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal, Socket
TE Connectivity3-1437530-5
IC Socket, SIP; Screw Machine; Standard; 20; Beryllium Copper; Gold; 0.125 in.
IC Socket, DIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Surface Mount
IC Socket, SIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 0.1mm Row Spacing, Solder
Descripciones
Descripciones de Aries 20-350000-11-RC suministradas por sus distribuidores.
Correct-A-Chip IC Socket Adapters SOIC DIP ADAPTER
Conn SOIC-DIP Adapter RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole