API Delevan PT1000R-1400HM
ROHS3Compliant Toroidal Active WIRE fixed air core inductor 1kHz 620mOhm Max 1mH ±15%
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para API Delevan PT1000R-1400HM.
IHS
Datasheet4 páginasHace 0 años
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-03-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2200HT-102H-RC
Inductor High Current Toroid 1000uH/653.1uH 15% 1KHz 1.9A 0.49Ohm DCR RDL
Bourns2224-H-RC
Ind High Current Wirewound 1mH 15% 1KHz 1.9A Toroid
Descripciones
Descripciones de API Delevan PT1000R-1400HM suministradas por sus distribuidores.
FIXED IND 1MH 1.8A 620 MOHM TH
General Purpose Inductor, 1000uH, 15%, 1 Element, Iron-Core