APEM QS121XXHW110
Single Color LED, High Brightness White, Clear, 14mm
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM QS121XXHW110.
IHS
Datasheet4 páginasHace 11 años
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM QS121XXHW110 suministradas por sus distribuidores.
LED INDICATOR 12MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER WHITE 110VAC SOLDER
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, White, 12 Mm, 110 Vac, 6 Ma, 2.5 Cd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS121XXHW110
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, WHITE; LED Colour: White; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 12mm; Forward Current If: 6mA; Luminous Intensity: 2.5cd; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: QS Series; SVHC: No SV