APEM QRM145BXXHR24E
APEM Rear Mount 24 VDC Fixed Light Hyper Bright Red LED with Wires Terminals and Black Bezel
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM QRM145BXXHR24E.
IHS
Datasheet4 páginasHace 4 años
Farnell
Master Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-1.49%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2017-01-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM QRM145BXXHR24E suministradas por sus distribuidores.
Single Color LED, Hyper Bright High Efficiency Red
LED Panel Mount Indicators 24VDC BRGHT RED LED 14mm Blk, Wire Pottd
LED INDICATOR SEALED 14MM BLACK CHROME FIXED HYPER BRIGHT RED 24VDC WIRE
Panel Indicator, 14Mm, Red, 24Vdc; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:800Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Qrm14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QRM145BXXHR24E
14 mm panel mount LED indicators
REAR MOUNT 14MM BLACK IND 24VDC HYPER BR