APEM Q8R1BXXW24E
Led Indicator Sealed 8MM Recessed Black Chrome Fixed White 24VDC Solder
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q8R1BXXW24E.
IHS
Datasheet7 páginasHace 3 años
Electro Sonic
Descripciones
Descripciones de APEM Q8R1BXXW24E suministradas por sus distribuidores.
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 8mm Recessed 24VDC IP67
8mm recessed black bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED PNL IND WHITE DIFF 5MM SLDR
INDICATOR 24V 8MM RECESSED WHT
APEM 8 mm Fixed White panel mount LED with Black Chrome Recessed Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 8Mm, White, 3.8V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:8Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:150Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8R1BXXW24E