APEM Q8P5BXXHG12E
Led Panel Indicator, Green, 8Mm, 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Apem Q8P5BXXHG12E
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q8P5BXXHG12E.
IHS
Datasheet7 páginasHace 5 años
Tendencia de 3 meses:
-88.04%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2020-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q8P5BXXHG12E suministradas por sus distribuidores.
PANEL MOUNT INDICATOR LED SEALED 8MM REAR WIRE FIXED HYPER GREEN 12VDC Q SERIES
Single Color LED, Hyper Bright Green, Water Clear
ROHS3Compliant Active ROHS3Compliant (Type) Panel Indicator
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
INDICATOR 8MM PM PROMINENT GREEN