APEM Q8P1CXXHG220E
Indicator Pmnt, 8MM Mount Size, Green Led, Solder Lug Term, 8.5 Mm Lamp Size, 220 VAC
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q8P1CXXHG220E.
IHS
Datasheet7 páginasHace 3 años
element14 APAC
Electro Sonic
TME
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-11.73%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q8P1CXXHG220E suministradas por sus distribuidores.
APEM Q8P1CXXHG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
LED Indicator 8mm Prominent Chrome Hyper Green 220VDC IP67
Led Panel Mount Indicator, Green, 8 Mm, 220 Vac, 20 Ma, 1.9 Cd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXHG220E
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, GREEN, 220VAC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 1.9cd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC