APEM Q8P1CXXHG110E
Indicator Pmnt, 8MM Mount Size, Green Led, Solder Lug Term, 8.5 Mm Lamp Size, 110 VAC
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q8P1CXXHG110E.
IHS
Datasheet7 páginasHace 3 años
element14 APAC
Electro Sonic
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q8P1CXXHG110E suministradas por sus distribuidores.
APEM Q8P1CXXHG110E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Green, 8 Mm, 110 Vac, 20 Ma, 1.9 Cd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |Apem Q8P1CXXHG110E
LED Indicator 8mm Prominent Hyper Green
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, GREEN, 110VAC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 110VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 1.9cd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC