APEM Q8F1BXXHG220E
APEM Q8F1BXXHG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 8MM LED
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q8F1BXXHG220E.
IHS
Datasheet7 páginasHace 3 años
element14 APAC
Electro Sonic
Master Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 1 año:
Restocked
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2015-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q8F1BXXHG220E suministradas por sus distribuidores.
Single Color LED, Hyper Bright Green, Diffused
LED Indicator 8mm flush Hyper Green 220VAC IP67
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 8MM
Led Panel Mount Indicator, Green, 8 Mm, 220 Vac, 20 Ma, 300 Mcd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXHG220E
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 8MM, GREEN, 220VAC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 220VAC; Mounting Hole Dia: 8mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 300mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC