APEM Q6R3CXXY24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd 2-Pin
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q6R3CXXY24E.
Tendencia de 3 meses:
-40.32%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q6R3CXXY24E suministradas por sus distribuidores.
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R3CXXY24E
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
6MM RECESSED CHROME LED WIRES, YEL 24VDC
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Yellow LED with Recessed Bezel style and Wires Terminals . 24VDC Voltage