APEM Q6R1CXXG12E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 12V 20mA 100° 40mcd
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q6R1CXXG12E.
IHS
Datasheet6 páginasHace 3 años
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-12.61%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q6R1CXXG12E suministradas por sus distribuidores.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 50mcd 2-Pin
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 12VDC Voltage
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, GREEN, 12VDC; LED Colour: Green; Operating Voltage: 12VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 40mcd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (1