APEM Q6R1CXXB24E
Led Indicator Sealed 6MM Recessed Bright Chrome Fixed Blue 24VDC Solder
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q6R1CXXB24E.
IHS
Datasheet6 páginasHace 3 años
Newark
Tendencia de 3 meses:
-100%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q6R1CXXB24E suministradas por sus distribuidores.
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
LED PNL IND BLUE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Bright Chrome Bezel with Fixed Light Blue LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
INDICATOR 24V 6MM RECESSED BLU
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Blue, 3.8V; Led Color:Blue; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:1.2Cd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.8V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1CXXB24E