APEM Q6R1BXXR24E
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 24V 20mA 100° 40mcd
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q6R1BXXR24E.
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-10.00%
Descripciones
Descripciones de APEM Q6R1BXXR24E suministradas por sus distribuidores.
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 40mcd 2-Pin
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Red LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Panel Mount Indicator, Led, 6Mm, Red, 2V; Led Color:Red; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:6Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:40Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1BXXR24E