APEM Q6R1BXXG28E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 40mcd 2-Pin
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q6R1BXXG28E.
Master Electronics
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-8.52%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q6R1BXXG28E suministradas por sus distribuidores.
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1BXXG28E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 6mm Recessed 28VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Green LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 28VDC Voltage