APEM Q6R1BXXB24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 1200mcd 2-Pin
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q6R1BXXB24E.
IHS
Datasheet6 páginasHace 3 años
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q6R1BXXB24E suministradas por sus distribuidores.
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light Blue LED with Recessed Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
Single Color LED, Blue, Diffused
Led Panel Mount Indicator, Blue, 6 Mm, 24 Vdc, 20 Ma, 1.2 Cd, Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6R1BXXB24E
LED Indicator 6mm Recessed 24VDC IP67
6mm recessed black bezel IP67 sealed BLUE 24V
LED PNL IND BLUE DIFF 3MM SLDR
LED INDICATOR, PANEL, 6MM, BLUE, 24VDC; LED Colour: Blue; Operating Voltage: 24VDC; Mounting Hole Dia: 6mm; Forward Current If: 20mA; Luminous Intensity: 1.2cd; IP / NEMA Rating: IP67; Product Range: Q Series; SVHC: No SVHC (15-