APEM Q6P1BXXW24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 1200mcd Automotive 2-Pin
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q6P1BXXW24E.
Tendencia de 3 meses:
-11.76%
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q6P1BXXW24E suministradas por sus distribuidores.
Led Panel Indicator, White, 6Mm, 24Vdc Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q6P1BXXW24E
LED INDICATOR SEALED 6MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED WHITE 24VDC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED PANEL INDICATOR, WHITE, 6MM, 24VDC;
6mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED PNL IND WHITE DIFF 3MM SLDR
APEM 6mm Panel Mount Black Chrome Bezel with Fixed Light White LED with Prominent Bezel style and Solder Lug Terminals . 24VDC Voltage
INDICATOR 24V 6MM PROMINENT WHT