APEM Q22F5BXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 70mcd Automotive 2-Pin
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q22F5BXXG24E.
IHS
Datasheet9 páginasHace 7 años
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q22F5BXXG24E suministradas por sus distribuidores.
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F5BXXG24E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 22MM
LED Panel Indicator Green Diffused 100
LED Indicator 22mm Flush 24VDC IP67
LED PNL IND GRN DIFF 16.75MM LDS
APEM 22 mm Fixed Green panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Rear Epoxy Wire Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .