APEM Q14P1CXXW24E
Led Indicator Sealed 14MM Chrome Fixed White 24VDC Solder Q14 Series
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q14P1CXXW24E.
IHS
Datasheet7 páginasHace 6 años
Electro Sonic
Newark
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-100%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Componentes relacionados
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 150mcd Automotive 2-Pin
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 20mcd Automotive 2-Pin
Descripciones
Descripciones de APEM Q14P1CXXW24E suministradas por sus distribuidores.
Single Color LED, White, Diffused
14mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed WHITE 24V
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 24V 14MM PROMINENT WHT
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXW24E