APEM Q14P1BXXY110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 50mcd Automotive 2-Pin
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q14P1BXXY110E.
IHS
Datasheet7 páginasHace 6 años
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q14P1BXXY110E suministradas por sus distribuidores.
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BLACK CHROME FIXED YELLOW 110VAC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 110VAC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed YELLOW 110V
INDICATOR 110V 14MM PROM YELLOW
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:30Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1Vrohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXY110E