APEM Q14P1BXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd 2-Pin
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q14P1BXXG24E.
IHS
Datasheet7 páginasHace 6 años
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+312%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q14P1BXXG24E suministradas por sus distribuidores.
LED INDICATOR SEALED 14MM BLACK CHROME FIXED GREEN 24VDC SOLDER Q14 SERIES
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed GREEN 24V
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:40Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXG24E