APEM Q14P1BXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd Automotive 2-Pin
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q14P1BXXG12E.
IHS
Datasheet7 páginasHace 6 años
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-1.63%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q14P1BXXG12E suministradas por sus distribuidores.
INDICATOR PMNT,14MM MOUNT SIZE, GREEN LED, SOLDER TAB TERM,10 MM LAMP SIZE,12VDC
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed GREEN 12V
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
Led Panel Indicator, 14Mm, Grn, 12Vdc; Led Color:Green; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:60Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXG12E