APEM Q14F3BXXHR220E
Single Color LED, Hyper Bright High Effieciency Red, Diffused
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q14F3BXXHR220E.
IHS
Datasheet7 páginasHace 6 años
element14 APAC
Tendencia de 3 meses:
-80.99%
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2016-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Dual Color LED, Super Bright Yellow/green, Water Clear, T-3/4, 1.9mm
Single Color LED, Super Red, Diffused, T-1, 3mm
KingbrightWP7113SRC/DU
LED Thur-Hole Red T1-3/4 5mm Clear Lens 30mA 660nm 1100mcd Round | Kingbright WP7113SRC/DU
LED Uni-Color Yellow 588nm 2-Pin Chip 1206(3216Metric) T/R
LED Low-Power Bi-Color Green/Red 3.2V/2V 4-Pin PLCC T/R
LED Uni-Color Blue 465nm Automotive 2-Pin SMD T/R
Descripciones
Descripciones de APEM Q14F3BXXHR220E suministradas por sus distribuidores.
APEM Q14F3BXXHR220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
APEM Q14F3BXXHR220E LED Panel Mount Indicator, Black Chrome Bezel, Red, 220 VAC, 14 mm, 3 mA, 500 mcd, IP67
14MM FLUSH BLACKCHR LED WIRES, RED 220VAC
LED PNL IND RED DIFF 16MM LEADS
30¡ã~100¡ã 2.1V , , 10mm*10mm*10mm
Flush BlackBez HyRed 220VAC IP67
Led Panel Indicator, 14Mm, Red, 220Vac; Led Color:Red; Operating Voltage:220Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:3Ma; Luminous Intensity:800Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14F3BXXHR220E