APEM Q12-7P1CXXB12E
Led Indicator, Sealed, Prominent, Bright Chrome, Fixed, Blue, 12VDC, Solder
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para APEM Q12-7P1CXXB12E.
IHS
Datasheet7 páginasHace 5 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Introduction Date2018-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de APEM Q12-7P1CXXB12E suministradas por sus distribuidores.
Single Color LED, Blue, Diffused
LED PNL INDCTR1/2 IN 12VDC BLURAISDCHR BZLIP67
LED INDICATOR 12.7MM PROMINENT B
LED PNL IND BLUE DIFF 8MM SLDR
发光二极管面板指示灯, 12.7MM, 蓝色, 12VDC;
APEM Prominent Mount 12 VDC Blue half inch panel Mount Fixed Light LED indicator with Bright Chrome Bezel and Solder Lug Fastons Terminals This item is IP67 .
Led Panel Indicator, 12.7Mm, Blu, 12Vdc; Led Color:Blue; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:12.7Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:800Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q12-7 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q12-7P1CXXB12E