Amphenol MS3476W16-26P-LC
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Production
Precio y existencias
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-100%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2018-08-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Componentes relacionados
Amphenol AerospaceMS3476L18-32P L/C
MIL Series Connector, 32 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Amphenol AerospaceMS3476W14-19PW L/C
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Amphenol AerospaceMS3476L14-19S L/C
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
Conn Circular PIN 23 POS Crimp ST Cable Mount 23 Terminal 1 Port
Conn Circular SKT 23 POS Crimp ST Cable Mount 23 Terminal 1 Port
Descripciones
Descripciones de Amphenol MS3476W16-26P-LC suministradas por sus distribuidores.
Conn Circular PIN 26 POS Solder ST Cable Mount 26 Terminal 1 Port
MIL-C-26482 Series 2 Connector
Bayonet Lock,Plug Housing 26pin Aluminum 7.5A
CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE